Podążaj za nami

February 24, 2018

Please reload

Ostatnie posty

ŻYCIE I BIZNES - CELE NA MARZEC

March 1, 2018

1/2
Please reload

Wyróżnione posty

WITAJ NA MOIM BLOGU

February 24, 2018

Nie masz bladego pojęcia jak cieszę się startując z tym blogiem! Zawsze chciałam wrócić do pisania, odkąd pamiętam byłam obecna w social mediach i internecie już jako nastolatka. Świat internetu nigdy nie był mi obcy, uwielbiałam swoje pomysły przelewać do sieci, a teraz cieszę się, że z pewnego rodzaju doświadczeniem pracy online, rozwoju, lifestyle będę mogła się z wami podzielić! 

 

Chcę żebyś wiedziała, że ten blog tak naprawdę powstawał przez ostatnie dwa lata, kiedy zapisałam wiele notesów, w których wiedza warta jest naprawdę... wiele. Od ponad roku prowadzę też journal, który ułatwia mi skutecznie wyznaczać moje cele, ale o tym zrobię odrębny wpis. Z wszystkim co pomogło budować mi siebie, swoje nastawienie, swoje wartości, swoje życie, podzielę się z wami na tym blogu. W życiu chodzi o to żeby nieustanie się rozwijać i wzrastać.

 

No tak, na tym to polega. Jeśli chcesz mieć w życiu więcej niż miałaś, musisz stać się kimś więcej niż byłaś. Życie to ciągła nauka i przekraczanie swojej strefy komfortu. Cieszę się na ten krok, bo wiem, że prowadzenie bloga będzie odskocznią w życiu, które prowadzę. 

 

 

Kocham moje życie i kocham to, co robię & chcę także Tobie pokazać jak można żyć zupełnie inaczej! Poza schematami, poza pudłem, bez ograniczeń!

 

Na tym blogu znajdziesz moje życie! Trochę zawodowe, a trochę prywatne! Mam zamiar dzielić się z Tobą wszystkim co zarówno działa u mnie, jak i nie działa. Uwielbiam uczyć się na swoich błędach, bo wtedy wyciągam najwięcej wniosków, ale może Ty nie będziesz musiała popełniać tych błędów co ja! 

 

Jeśli Ty też chcesz stworzyć życie bez limitu, chcesz żyć inaczej niż wszyscy, zawsze byłaś ambitna, szukałaś swojej drogi, swojego biznesu, podążałaś za swoimi wewnętrznymi wartościami, a nie to co wypada robić, nie zapomnij subskrybować mojej strony lub po prostu dołącz do mojej darmowej grupy.

 

Do następnego,

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Archiwum
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 by Danielle Yoga. Proudly created with Wix.com