Podążaj za nami

February 24, 2018

Please reload

Ostatnie posty

ŻYCIE I BIZNES - CELE NA MARZEC

March 1, 2018

1/2
Please reload

Wyróżnione posty

ŻYCIE I BIZNES - CELE NA MARZEC

March 1, 2018

Nie piszę tego posta tylko na potrzeby bloga. Comiesięczne podsumowanie ubiegłego miesiąca ale także zapisanie celów na nowy miesiąc to moja rutyna, której nauczył mnie mój biznes. Chcąc osiągać swoje cele i marzenia, ważne jest na samym początku dobrze je określić. Jeśli nie podejmiesz decyzji i nie postawisz sobie jasno określonego celu, a później go nie rozplanujesz, Twoje marzenia mogą zostać tylko marzeniami. Dużo dziewczyn pyta mnie o to, jaką radę mogłabym im dać na początku ich drogi czy to w kwestii spełniania swoich marzeń czy biznesu. Rada ode mnie jest prosta: podejmij decyzję, weź odpowiedzialność i przejmij kontrolę, postaw sobie jasny cel, zrób do niego plan i bądź konsekwentna w jego realizacji. Nie ma innej recepty na sukces jak konsekwentne działania. Jeśli nie będziesz podążać za swoim planem, musisz się liczyć z tym, że twój cel może nie zostać osiągnięty. Realizowanie codziennie małych kroków, które będą przybliżać Cię do celu dają Ci satysfakcję i będą budować twoją pewność siebie. Każdy dobry i produktywny dzień pociągnie za sobą kolejny. A dobre dni mogą zamienić się w dobre miesiące, aż w końcu lata. Tym oto sposobem konsekwentną pracą i działaniem mając jasno określony cel przed swoimi oczami, możesz osiągnąć w swoim życiu co tylko chcesz.

 

 

Ok, więc teraz wrzućmy na luz. Na marzec też postawiłam sobie kilka kluczowych celów, o których realizację będę walczyć.

 

1. KONSEKWENTNIE ZACZĘŁAM PROWADZIĆ SWÓJ BLOG

Yass, w tym momencie możecie już przybić mi High Five za to, że według planu 1 marca zamieściłam pierwszy wpis. Jeśli to czytasz, jesteś świadkiem, że mój cel wdrożyłam w realizację! Spodziewaj się wpisów na tym blogu raz w tygodniu. O każdym wpisie będziesz informowana zapisując się do newslettera lub po prostu jeśli jesteś członkiem mojej zamkniętej grupy ŻYJ ŻYCIEM NA WŁASNYCH WARUNKACH.

 

2. KWALIFIKUJĘ SIĘ NA POZYCJĘ EXECUTIVE MARKETING DIRECTOR 

Tak, to mój największy cel na marzec i jeden z większych i głównych celów na ten rok, który planuję już od stycznia. Cieszę się, że poprzez pomaganie innym mogę zadbać także o swoją niezależność. Network marketing w ostatnich latach dał mi wolność, której zawsze chciałam. Nie muszę pracować na etacie i słuchać poleceń szefa. W tym czasie stałam się skutecznym leaderem i z dziewczyny, która nie miała pieniędzy na inwestycji w swój własny biznes, stworzyłam biznes w 17 krajach bez ryzyka i bez inwestycji Online, co umożliwiło mi otworzyć w końcu swoją firmę w 2017 roku. Tak, jestem z tego bardzo dumna i jestem dumna z mojego fantastycznego zespołu i dziewczyn, które wzięły odpowiedzialność za swoje życie! Pośrednim celem w osiągnięciu pozycji EMD jest pomoc innym dziewczynom zakwalifikować swój biznes, a co za tym idzie, także więcej zarabiać. Zwykle nie rozmawia się o pieniądzach, albo bardzo mało, ale hey, każdy z nas zasługuje na lepsze życie!

 

 

3. KONTYNUUJĘ SWÓJ SHRED10

Tak, rozpoczęcie Shred10 w lutym gdzie przez 10 dni całkowicie wyeliminowałam mięso, nabiał, produkty przetworzone, alkohol, gluten, cukier rafinowany i kofeinę, był dla mnie ogromnym wyzwaniem. Choć niejedzenie mięsa i nabiału praktykuję już od dawna (nie jestem weganką, ale ograniczam mięso) i to nie było moim problemem, tak zdałam sobie sprawę z tego, że gluten jest wszędzie a muffiny śnią mi się po nocach. Tak, jestem ogromnym łasuchem dlatego tak uwielbiam czekoladowe koktajle na naszym programie. 1 miarka Chocolate Complete wymieszana z mlekiem roślinnym, bananem i łyżką kakao jako codzienna rutyna dba nie tylko o moja sylwetkę od wielu lat, ale przede wszystkim rozpieszcza moje podniebienie i jest świetną alternatywą do niezdrowego cukru. W marcu moim celem jest kontynuacja i kolejny etap Shred10 gdzie w dalszym ciągu całkowicie eliminuje się gluten i nabiał, a cukier, kofeinę i alkohol ogranicza się. To jest dla mnie jak najbardziej OK, bo w odżywianiu trzymam się zasady 80/20 gdzie 80% czasu jem po prostu zdrowo, a 20% czasu pozwalam sobie na drobne grzechy czyli na 7 dni w tygodniu przypada 1 Cheat Day! Jeśli jeszcze tego nie próbowaliście, zapraszam zrobić to wyzwanie ze mną od marca jako najlepszy detoks przed nadchodzącą wiosną!

 

4. JESTEM READY NA MOJE WYSTĄPIENIE

10 marca w Warszawie organizujemy niesamowity event, na którym jestem hostem jednego z paneli, a publika będzie miała 1000 osób! Wystąpienia publiczne wymagają ode mnie solidnego przygotowania tym bardziej, że kiedyś tego nienawidziłam! Nigdy nie było to moją mocną stroną i nie ukrywam, że jest to dla mnie zdecydowanie big deal i ogromne wyjście ze strefy komfortu (mam nadzieję, że nie dostanę ataku serca). Ale nie ma innej drogi by się tego nauczyć niż praktyka i po prostu wziąć się na odwagę.

 

5. WYCHODZĘ Z DOMU

Po konferencji w Warszawie zostaję na miesiąc w Polsce i cieszę się, że będę mogła dobrze to zorganizować. Plan jest taki żeby wyjść z domu i więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu i wśród ludzi! Z racji tego, że mogę pracować z domu zwykle tu się po prostu zaszywam i robię to, co do mnie należy, jeśli nie wyjeżdżam na konferencje i na spotkania z dziewczynami. W marcu na mojej liście miast to odwiedzenia zdecydowanie prócz Warszawy jest piękne Trójmiasto i Kraków! Plan jest taki, żeby wykorzystać te dni tam jak najlepiej! Yass, jest wiele różnych stron mojego biznesu, o których na pewno opowiem wam w kolejnych wpisach...

 

PS Jeśli jesteś z Warszawy, Gdańska lub Krakowa, odezwij się do mnie na facebooku! Chętnie Cię poznam! 

 

Jestem ciekawa jakie Ty wyznaczyłaś sobie główne cele i zadania na nowy miesiąc? Podziel się w komentarzu! Marzec jest dobrym miesiącem do zmian. Wiosna sprzyja zmianom. Nie czekaj na lepszy moment.

 

Peace,

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Archiwum
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 by Danielle Yoga. Proudly created with Wix.com