top of page
H-128.jpg

Odkąd pamiętam, w naszym domu odżywialiśmy się źle. Jako dziecko miałam problemy z wagą, zatokami i odpornością, a gdy byłam nastolatką, doszły problemy z trądzikiem. Nie pomagały wizyty u dermatologa, a poza tym, wydawało mi się, że tak już musi być i że to jest normalne. W mojej diecie było mało warzyw, były za to słodycze, fast foody i kolorowe soki. Nie byłam też zbytnio aktywna. Nie miałam świadomości jak ogromny wpływ na nasze zdrowie, wygląd i samopoczucie ma nasza dieta i styl życia.

Program BODY & MIND poznałam przez moją mamę, która szukała rozwiązań by poprawić swoje zdrowie. Wydawało mi się z początku, że ja nic nie muszę zmieniać, bo nie miałam żadnych przewlekłych schorzeń. Gdy moja mama zaczęła mieć efekty w programie i dowiedziałam się więcej o produktach odżywczych Juice Plus+ oraz o tym jak ważny wpływ na nasze zdrowie mają owoce i warzywa, podjęłam decyzję, że chcę coś zmienić i zadbać prewencyjnie o swoje zdrowie.

Dziś już nie obracam się za siebie i nie chciałabym wracać do starych nawyków. Program BODY & MIND i produkty Juice Plus+ były pomostem między tym co powinnam jeść i zjadałam tak naprawdę oraz prostym, zdrowym i wygodnym katalizatorem do zmian! Jestem zdrowsza i czuję się lepiej, stan mojej cery się poprawił i jestem dużo bardziej pewna siebie! Moje nawyki żywieniowe zmieniły się diametralnie, bo odczułam niesamowity wpływ zdrowszego stylu życia na moje zdrowie i samopoczucie. Dziś jestem także mamą, stosowałam program w czasie całej ciąży i karmienia mojego synka piersią przez 2 lata. Jestem dumna z tego, że zdrowsze rzeczy lądują na talerzu mojego dziecka i wpajam mu zdrowe nawyki od najmłodszych lat. Mój synek także jest w programie i cała moja rodzina cieszy się lepszym zdrowiem. 

3.png
H-108.jpg
2.png
bottom of page