Nazywam się Hanna Ogon.

Mam 25 lat i od 7 lat z sukcesem buduję biznes w marketingu sieciowym. Zarządzam zespołem 4000 osób działając w ponad 20 krajach online, ze swojego SMARTphona. Pokazuję innym kobietom, że mogą z sukcesem prowadzić biznes online w domu i w każdym innym miejscu na świecie - bez ryzyka i inwestycji, ale z ogromnym zyskiem dla siebie działając z partnerem biznesowym obecnym na rynku już od 50 lat. Dzieląc się moim kilkuletnim doświadczeniem, uczę po prostu jak pracować mądrze, a nie ciężko. Moją misją jest pomóc innym żyć życiem na własnych warunkach, rozwijać się, osiągać swoje życiowe cele i przede wszystkim poprawić jakość swojego życia w kwestii zdrowia, finansów i czasu wolnego.

 

Mieszkam na południu Polski skąd pochodzę, ale bardzo często podróżuję po świecie co zawsze było moim ogromnym marzeniem, które dziś mogę realizować właśnie przez to, że mogę zabrać swoje biuro gdziekolwiek jestem. Mam obsesję na punkcie wolności, lubię kuchnię roślinną i zdrowy styl życia, pasjonuje mnie rozwój osobisty, a ostatnio, jestem także przyszłą mamą. Ten biznes dał mi bezpieczeństwo i gotowość do każdej, życiowej sytuacji.

Od tego czasu wiele kobiet w moim zespole zyskało nowe życie, są niezależne czasowo i finansowo, wyrwały się z miejsca w swoim życiu, które nie dawało im satysfakcji i spełnienia. Bez względu na wiek i wykształcenie, dziś są przede wszystkim kobietami świadomymi i niezależnymi, które ciągle się rozwijają, poszerzają horyzonty, mają zdrowie, czas, pieniądze i życiową misję, za którą podążają.

 

Na tej stronie dowiesz się więcej o mnie, moim życiu i biznesie. Dziękuję za wizytę i zapraszam do subskrypcji w mediach społecznościowych. Jeśli szukasz dla siebie innej drogi, chcę żebyś wiedziała, że Ty także możesz żyć życiem na własnych warunkach!

Tworząc markę #BOMBSHELLSNETWORK moją misją było pomóc innym kobietom zawalczyć o swoją finansową niezależność i wesprzeć je w budowaniu swojego biznesu przez social media ze swojego telefonu lub laptopa! Dziś razem inspirujemy innych do poprawy jakości życia i walki o marzenia! Dziś można pracować Online ze swojej kanapy lub jakiegokolwiek miejsca na ziemi, potrzebujesz tylko Wi-Fi! Działamy w temacie zdrowego stylu życia i pomagamy w trzech najważniejszych dziedzinach: zdrowie, pieniądze i czas wolny.

Jako team jesteśmy movementem, który działa w 17 krajach na 2 kontynentach. Stawiamy sobie cele, które osiągamy i pobijamy własne rekordy. Pracujemy gdzie chcemy, kiedy chcemy i z kim chcemy, zarabiając pełnoetatową pensję za dodatkowe zaangażowanie. Bedąc częścią teamu, świetnie się bawimy, poznajemy nowych ludzi, podróżujemy więcej oraz pomagamy sobie wzajemnie, bo razem możemy osiągnąć więcej! Simply stated, it is less me and more We.
 

Systematycznie się spotykamy Online i na eventach by uczyć się od najlepszych i co najważniejsze - żeby się wspólnie dobrze bawić! Dołączając do nas - dołączasz nie tylko do firmy, ale i do czegoś więcej: kultury, grupy i movementu, który może zmienić Twoje życie!

 

Naszym celem jest pokazanie tym, którzy szukaja, że istnieje lepsza droga, a życiowe spełnienie to nie kwestia szczęścia tylko codziennych wyborów oraz podejmowania odpowiednich decyzji. Na naszej drodze zdarza się wiele trudności, spotykamy ludzi, którzy mówią nam, że to nie może się udać. Ale my łapiemy swoje marzenia, żeby udowodnić im że się mylą i żeby pokazać, że jesteśmy kreatorami swojej przyszłości. 

 
 

To prosta droga do tego by osiągnąć rezultaty jakie zawsze chciałaś mieć. Nieważne czy chodzi o poprawę wyglądu sylwetki, fitness, zdrowie czy po prostu poprawę stylu życia. Możemy dopasować odpowiedni program dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

 

Pracujemy z odżywczymi produktami, których działanie jest udowodnione naukowo. Badania wykazują ich pozytywny wpływ na organizm oraz zdrowie człowieka. To nieodłączna część naszych programów. Każdy z naszych podopiecznych ma też indywidualnego mentora, jest członkiem grup wsparcia i jest pod stałą kontrolą po to, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Pracujemy w ten sposób by nie zabraniać Ci całkowicie tych rzeczy, które uwielbiasz, bo działamy według zasady 80/20 czyli 80% czasu przygotowujesz pyszne i kolorowe, zdrowe posiłki, a 20% czasu możesz sobie pozwolić na luźniejsze dni i się zrelaksować. W nasze programy może się zaangażować cała rodzina, zwłaszcza dlatego, że dzieci otrzymują produkt za darmo!

JADŁOSPISY

KTÓRE POMOGĄ CI ROZPOCZĄĆ NOWY,

ZDROWY STYL ŻYCIA

I IDEALNIE WPISZĄ SIĘ

W TWÓJ DZIEŃ

REGUŁA 80/20

GDZIE 80% CZASU JESZ SUPER ZDROWO I KOLOROWO,

A 20% CZASU

MOŻESZ POZWOLIĆ SOBIE NA OSZUKANE POSIŁKI

TRENINGI

KTÓRE POMOGĄ CI

OSIĄGNĄĆ TWÓJ CEL

MOŻLIWOŚĆ

KTÓRA MOŻE ZMIENIĆ

TWÓJ STYL ŻYCIA RAZ NA ZAWSZE

Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytania lub jesteś zainteresowana współpracą, napisz wiadomość.

Alternatywnie możesz także zawsze obserwować mnie lub skontaktować się przez social media. 

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
 
 

KTÓRA ZMIENI

TWOJE ŻYCIE

© 2023 by Danielle Yoga. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now