top of page
1.png
31.jpg
H-188.jpg

Kiedy w liceum zastanawiałam się kim będę za kilka lat i jak zorganizować sobie przyszłość, miałam już w głowie obraz mojej przyszłości, ale nie wiedziałam jeszcze jak mogę go zrealizować.  Już wtedy wiedziałam, że zwykłe życie mnie nie interesuje, i że musi być lepsza droga niż praca od 8 do 17. Zawsze chciałam być niezależna i nie chciałam pracować dla kogoś, bo wiedziałam, że to nie da mi wolności wyborów. Zaczęłam więc myśleć o założeniu własnej firmy, bo pomyślałam, że może to będzie dobra okazja na zbudowanie swojego własnego biznesu, ale w wieku 19 lat nie miałam pieniędzy na inwestycje.

 

Wtedy w moim życiu pojawiła się szansa, z której jeszcze nie wiedziałam jak skorzystać, ale Richard Branson powiedział kiedyś, że jeśli w życiu ktoś oferuje Ci możliwość, a Ty nie jesteś pewien czy dasz radę, powiedz "tak" i naucz się jak to robić. Wtedy poznałam ideę Network Marketingu. Było to na konferencji w Monachium gdzie zobaczyłam kilka tysięcy ludzi zaangażowanych w marketing  firmy z ponad 50-letnim doświadczeniem.  Powiedziałam wtedy do siebie, że nie wiem do cholery o co w tym wszystkim chodzi i jak to robić, ale muszę wypróbować ten produkt i wejść w ten biznes. To był dla mnie moment kiedy zrozumiałam, że network marketing może być świetnym narzędziem, które może pomóc mi spełnić moją wizję.

 

Dziś buduję międzynarodowy biznes w ponad 20 krajach drogą marketingu sieciowego. Ta możliwość już na początku prócz dodatkowego dochodu, pozwoliła mi poznać świetnych ludzi i więcej podróżować. Dziś pracuję gdzie chcę, z kim chcę i kiedy chcę, pomagając innym ludziom spełnić ich marzenia i osiągnąć dobrobyt w trzech najważniejszych dziedzinach życia: zdrowiu, pieniądzach i czasie wolnym. Dzięki tej decyzji, nie muszę także rezygnować z kariery na rzecz macierzyństwa i odwrotnie. Moją misją jest inspirować innych i pokazać, że jeśli czegoś mocno chcemy, jesteśmy w stanie to osiągnąć. Z nieśmiałej dziewczyny z brakiem umiejętności rozmawiania z ludźmi, stałam się pewnym siebie leaderem i businesswoman. Ogromny rozwój osobisty, którego doświadczyłam, pomaga mi budować innych na ich własnej ścieżce do niezależności i inspirować ich do lepszego życia. Dziś nikt nie odbierze mi pięknych relacji jakich doświadczyłam, miejsc, które zobaczyłam i chwil, które przeżyłam. Ten biznes dał mi wiarę w siebie i ogromną wizję na przyszłość. Mając za sobą tyle cudownych doświadczeń, nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość, a najlepsze dopiero przed nami!

sygnet.png
bottom of page